A Murit După Ce A Mâncat O Brânză Primită De Valentine's Day. Soția Cere Despăgubiri

A murit după ce a mâncat o brânză primită de Valentine's Day. Soția cere despăgubiri de peste 200.000 de lire sterline O femeie din Marea Britanie a dat în judecată o companie producătoare de brânzeturi și solicită despăgubiri de peste 200.000 de lire sterline, după ce soțul său a murit în urma unei infecții cu listeria. Sursa: Adevărul https://adevarul.ro/stil-de-viata/magazin/a-murit-dupa-ce-a-mancat-o-branza-primita-de-2537801.html