📰 Avarie La O Staţie De Tratare A Apei Aparţinând Exploatare Sistem Zonal Prahova. Compania

📰 Avarie la o staţie de tratare a apei aparţinând Exploatare Sistem Zonal Prahova. Compania anunţă că a întrerupt furnizarea cu apă în zona oraşului Plopeni Compania Exploatare Sistem Zonal Prahova anunţă că a întrerupt, duminică dimineaţă, furnizarea de apă potabilă în zona oraşului Plopeni, din cauza unei avarii produse la staţia de tratare a apei Vălenii de Munte. Întreruperea este valabilă 48 de ore şi afectează două oraşe şi o comună. 🔗 https://www.news.ro/social/avarie-la-o-statie-de-tratare-a-apei-apartinand-exploatare-sistem-zonal-prahova-compania-anunta-ca-a-intrerupt-furnizarea-cu-apa-in-zona-orasului-plopeni-1922404805002026041122401025 Source: News.ro