Eugen Tomac A Anunţat Că Va Depune Luni Programul De Guvernare în Parlament După O

Eugen Tomac a anunţat că va depune luni programul de guvernare în Parlament după o discuţie cu preşedinţii celor două Camere Premierul desemnat Eugen Tomac a anunţat că luni va trimite programul de guvernare în Parlament, după ce va avea o discuţie cu preşedinţii celor două Camere. Sursa: News.ro https://www.news.ro/politic-intern/eugen-tomac-a-anuntat-ca-va-depune-luni-programul-de-guvernare-in-parlament-dupa-o-discutie-cu-presedintii-celor-doua-camere-1922405513522026062022479195