Fostul Ministru Al Energiei îi Răspunde Oanei Gheorghiu Privitor La Electrocentrale Craiova: „Primăria Nu Face
Fostul ministru al Energiei îi răspunde Oanei Gheorghiu privitor la Electrocentrale Craiova: „Primăria nu face parte din acționariat” Fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, a comentat afirmațiile vicepremierului Oana Gheorghiu legate de Electrocentrale Craiova, spunând că aceasta „confundă o postare pe Facebook cu realitatea juridică și administrativă”. Sursa: Adevărul https://adevarul.ro/politica/fostul-ministru-al-energiei-ii-raspunde-oanei-2529207.html