📰 Schimbare Pentru Cei Care Parchează Pe Locurile Primăriei Capitalei: Dispare O Metodă De Plată,

📰 Schimbare pentru cei care parchează pe locurile Primăriei Capitalei: Dispare o metodă de plată, iar Municipalitatea face concedieri Municipalitatea a anunțat că șoferii care parchează pe locurile de parcare albastre, adică cele aflate în grija Primăriei Generale a Capitalei, nu vor mai putea, din 27 februarie, să utilizeze metoda de plată cash, în timp ce toți cei 33 de încasatori vor fi concediați, scrie Digi24. 🔗 Source: Wall-Street.ro