Trump O Readuce Pe Pam Bondi La Casa Albă După Ce A Dat-o Afară Din

Trump o readuce pe Pam Bondi la Casa Albă după ce a dat-o afară din funcția de procuror general în urma scandalului Epstein Donald Trump a readus-o pe Pam Bondi în structurile Casei Albe, la scurt timp după ce o demisese din funcția de procuror general în contextul scandalului Epstein. Sursa: Adevărul https://adevarul.ro/stiri-externe/sua/trump-o-readuce-pe-pam-bondi-la-casa-alba-dupa-ce-2532486.html